Pokračujte prosím na nový web tanecnicentrumpraha.cz

Pražský komorní balet – stream

Krásný den všem.

Ráda bych vás informovala o termínech uvedení online záznamů úspěšných premiér PKB „Kytice“ a „Carmina Vetera“ na MALL.TV.

Stream „KYTICE“ je plánován na pondělí 30. března od 17:00 / stream „CARMINY VETERY“ je plánován na sobotu 4. dubna taktéž v 17:00 na MALL.TV.

K oběma streamům byly vytvořeny události na Facebooku, které můžete dále sdílet a pozvat okruh svých přátel a známých viz:

KYTICE: https://www.facebook.com/events/575497769841232/

CARMINA VETERA: https://www.facebook.com/events/209241750341610/

Současně bych vás ráda informovala, že jsme spustili veřejnou sbírku na Darujme.cz „Podpořte Pražský komorní balet“ viz https://www.darujme.cz/projekt/1202833. Odkaz můžete také sdílet. Sbírka je primárně určena na podporu a udržení míst členů souboru v angažmá a stálých míst spolupracovníků PKB.

A v neposlední řadě bych vás ráda informovala o nové kategorii Klubu přátel PKB „ZACHRÁNCE“, kterou jsme vytvořili speciálně v návaznosti na současnou situaci. PKB může podpořit skutečně každý od částky 50 Kč až do neomezené výše. Vstoupit do Klubu přátel PKB lze jednoduše prostřednictvím online formuláře, který zájemci najdou na stránkách PKB: http://prazskykomornibalet.cz/podporte-nas/klub-pratel-pkb/.

Díky vám předem za sdílení odkazů a šíření informací ohledně online vysílání představení PKB.

Moc vás zdravím a držme si všichni palce, abychom současnou situaci ustáli ve zdraví a brzy se vrátili do běžného provozu!

Mgr. Ladislava Jandová
PRAŽSKÝ KOMORNÍ BALET, BALET PRAHA, o.p.s. – ředitelka společnosti