Vánoční taneční scéna 2017 – Tisková zpráva

Dovolujeme si Vás pozvat na představení, která jsme v předvánočním období připravili v rámci 22. ročníku festivalu Vánoční taneční scéna – tentokrát v Kongresovém centru Praha.

Pondělí, 18. prosince v 19:00 hodin - Vítej na světě 

Celovečerní rodinný titul tanečního divadla souboru Baby Balet Praha. Dramaturgie se nechala inspirovat výběrem 24 kultovních písní z mimořádně bohaté kolekce Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Tanečními scénickými prostředky doplněnými poetickým komentářem Zdeňka Svěráka a filmovou projekcí, se snaží vyjádřit životní moudrost, dramatičnost a humanismus, které jsou v textu písní obsaženy.

Vánoční program pro školy

Úterý, 19. prosince v 9:00 hodin - VYPRODÁNO!!!

Úterý, 19. prosince v 11:00 hodin 

Pro letošní festival Vánoční taneční scéna připravily oba soubory Tanečního centra Praha - Balet Praha Junior a Baby Balet Praha - unikátní společný Vánoční program pro školy, ve kterém se pojí edukativní charakter tanečního divadla s příjemnou pastorální atmosférou. Potěší zajisté jak žáky a studenty, tak jejich pedagogický doprovod.

Objednávky vstupenek na Vánoční program pro školy zasílejte na adresu: produkce@tanecnicentrum.cz

Úterý, 19. prosince, 17:00 hodin – Hlavní program - Vánoční taneční scéna 2017 

VYPRODÁNO!!!

I taneční divadlo se může inspirovat pastorální atmosférou a také o Vánocích vytvořit pestrou kolekci tradičních jednoaktových děl na typickou vánoční hudbu inspirovanou svátečními symboly. Představení sestavují studenti všech věkových úrovní se svými pedagogy, oba školní soubory - Balet Praha Junior, Baby Balet Praha, tentokrát i významní hosté - naši milí starší kolegové z Pražského komorního baletu a další překvapení.

Vstupenky na obě večerní představení zakoupíte v síti Tickteportal:

Těšíme se na Vaši návštěvu.